درباره ما

آنچه درباره ما باید بدانید؟

برند نگل چگونه خلق و راه اندازی شد؟

برند نگل یکی از برندهای هلدینگ کهن چرم پویا میباشد.

و اما هلدینگ کهن چرم پویا چیست و خالق این هلدینگ چه کسی می باشد؟

در حدود 30 سال پیش هلدینگ کهن چرم پویا با مدیریت جناب آقای دکتر روح‌اله هادوی‌نیا با هدف تولیدی بازرگانی پایه گذاری شد و درزمینه طراحی و تولید انواع محصولات چرم ازجمله پوشاک، کیف، کفش، انواع کیف های جیبی مردانه و زنانه و … فعالیت خود را آغاز کرد.

این هلدینگ دارای 3 برند کهن چرم، پارینه چرم و نگل میباشد.

مختصری درباره برند کهن چرم

اساس فعالیت برند کهن چرم تولید و توزیع محصولات چرمی لوکس ویزه آقایان، خانمها و هدایای تبلیغاتی چرمی ویژه سازمانها و ارگانهای دولتی است که در ادامه فعالیت خود با توجه به کیفیت بالا و تنوع مدل‌های به‌روز با درخواست‌های زیادی از افراد جهت خرید بصورت خرده فروشی روبرو شد و با گسترش این درخواست ها فروش بصورت تک فروشی در زمینه کالاهای لوکس چرم شروع شد.

کهن چرم در این 30 سال همچنان فعالیت گسترده و ویژ ه ای را در جهت تامین و فروش کالاهای چرمی لوکس ویژه علاقمندان خود دارد. 

پس از کهن چرم با افزایش درخواست جهت خرید محصولات با کیفیت چرمی در سطح گسترده تر و عامیانه‌تری ازقشر جامعه مواجه شد و تصمیم به خلق برند جدیدی با نام پارینه چرم با هدف تولید و تامین کالاهای چرم اعم از پوشاک، کیف، کفش زنانه و مردانه، کیف پولی جیبی، کیف های کوله پشتی، ست های چرمی زنانه و مردانه و... نمود و از حدود 15 سال پیش این برند در سطح گسترده ای در عرضه تولید و فروش این محصولات فعالیت خود را ادامه داده است.

برند پارینه چرم، فعالیت ویژه ای را نیز در عرضه محصولات چرمی شامل انواع کیف های اداری، هدایای تبلیغاتی و... در فروش عمده ویژه ارگانها و نهادها و سازمانها ی دولتی و ادارات خصوصی داشته است.

خلق برند نگل

در حدود یک سال پیش با توجه به قرار گرفتن در شرایط اقتصادی جامعه و درخواست های زیادی که از اقشار مختلف جامعه به هلدینگ کهن چرم پویا داده شد تصمیم به خلق برند نگل با تولید محصولات غیر چرمی (بیاله فرنگی) نمود.

برند نگل با هدف طراحی و تولید انواع محصولات چرمی در مدلهای متنوع کیف و کفش زنانه و مردانه پایه گذاری شده است و در زمینه تولید، توزیع و فروش محصولات غیر چرمی فعالیت گسترده ای را شروع کرده است و با تولید و تامین کالاهای لوکس غیر چرمی توانسته است در مدت زمان کوتاهی در تامین کالاهای کیف وکفش اقشار عموم جامعه نقش به سزایی را ایفا کند

راه اندازی شبکه فروش مستقیم باتکاپ

باتکاپ اولین شبکه خرده فروشی تولیدکنندگان برتر کیف و کفش و پوشاک چرم ایران است که تمامی محصولات کیف و کفش زنانه و مردانه بچه گانه از جنس چرم طبیعی و مصنوعی در مدل های متنوع بصورت مستقیم و بدون واسطه در یک فضای بسیار عالی به مساحت 2000 متر مربع عرضه می کند.

در این بازار ، شما عزیزان می توانید محصولات کیف، کفش، کمربند،کیف پول، دستبند، انواع ست هدیه و … را با مزیت قیمت مناسب و کیفیتی مطلوب با گارانتی 6 ماهه بدون واسطه به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری کنید.

همچنین جهت سهولت در خرید و آسایش شما عزیزان امکان خرید اینترنتی بصورت آنلاین در سایت باتکاپ با ارسال پیک به آدرس مورد نظر شما وجود دارد.